Živočišná výroba

Ucelený komplex programů, vycházející z více než 28 let zkušeností. Jednotlivé moduly lze propojit, či provozovat samostatně, podle Vašich potřeb.

Evidence skotu

Řízení chovu s programem Evidence skotu je jednoduché a šetří Váš čas. Vede komplexní agendu o chovaných zvířatech. Maximálně využívá veškeré dostupné zdroje dat. Zavedení i užívání programu je velice snadné, rychlé a intuitivní.

Hospodářský registr skotu (ovcí, koz)

Hospodářský registr skotu (ovcí, koz) je určen pro menší chovatele. Umožňuje vést základní evidenci a splnit všechny zákonné povinsti.

Evidence pastvy a pastevní deník

Efektivní a rychlá evidence pastvy zvířat, která Vám pomůže dokladovat splnění všech zákonných evidencí.

Produkce statkových hnojiv

Výpočet produkce statkových hnojiv na základě kategorií zvířat a jejich ustájení. 

 

100% servis pro zákazníky

KOMPLEXNÍ softwarové ŘEŠENÍ

ZAŠKOLENÍ

Nasloucháme Vašim požadavkům

TECHNICKÁ PODPORA

Prodejem software to pro nás nekončí!

Našim zákazníkům poskytujeme 100% servis po celou dobu používání programu. Náš tým technické podpory je připraven vám kdykoliv pomoci. Poradíme vám s aktuální agendou nebo společně vyřešíme váš problém. Konzultace poskytujeme telefonicky nebo se vzdáleně připojíme k vám na počítač a předvedeme řešení problému tak, abyste to příště zvládli už sami.

Samozřejmostí jsou pro nás také školení, kde se do podrobna seznámíte s programem a naučíte se ho ovládat tak, aby vám šetřil ještě víc času. Nabízíme i školení pro pokročilé, kde pravidelně představujeme novinky v našich programech.