Prodejem software to pro nás nekončí!

Našim zákazníkům poskytujeme 100% servis po celou dobu používání programu. Náš tým technické podpory je připraven vám kdykoliv pomoci. Poradíme vám s aktuální agendou nebo společně vyřešíme váš problém. Konzultace poskytujeme telefonicky nebo se vzdáleně připojíme k vám na počítač a předvedeme řešení problému tak, abyste to příště zvládli už sami.

Samozřejmostí jsou pro nás také školení, kde se do podrobna seznámíte s programem a naučíte se ho ovládat tak, aby vám šetřil ještě víc času. Nabízíme i školení pro pokročilé, kde pravidelně představujeme novinky v našich programech. 

Nunc ornare, justo eget volutpat porttitor, massa felis rhoncus dui, eu convallis enim lectus vel velit. Nam ac aliquam ligula, ultrices blandit leo. Suspendisse sed semper libero. Integer bibendum orci non mauris pharetra scelerisque. Nunc vitae tempor augue, in condimentum mi. In eu velit hendrerit, tempor tortor at, hendrerit erat. Donec feugiat tristique turpis non sagittis. Donec pharetra hendrerit vulputate.

Phasellus facilisis tincidunt velit, ac tincidunt diam fermentum consectetur. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Sed vel facilisis lorem. Vivamus non feugiat mauris, et rhoncus est. Curabitur aliquam ac lacus ac facilisis. Sed sodales ut nibh eget lacinia. Morbi malesuada semper elit eu interdum. Ut et tellus non enim tristique lacinia. Duis neque sem, vehicula id augue quis, porttitor consectetur tellus. Sed risus massa, tristique vitae tempus vitae, bibendum sit amet metus. Vestibulum in fermentum neque.

Vestibulum condimentum est feugiat, porta massa at, fermentum magna. Fusce et porta risus, sed sagittis dolor. Nunc lectus felis, mattis sed congue eget, dictum vitae nisi. Cras non sodales est. Aliquam mollis consequat facilisis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nulla facilisi. Proin suscipit odio vitae imperdiet varius. Mauris elementum enim eget vestibulum imperdiet. Aliquam mollis purus dui, eget aliquet elit malesuada ut. Donec mollis sapien eu ultrices molestie. Cras consectetur semper facilisis.

Proin molestie sed sem sed bibendum. Ut porta nibh egestas tempus rutrum. In nec dolor quam. Cras eget adipiscing enim, eget varius purus. Suspendisse bibendum diam nec erat rhoncus lobortis. Aenean sit amet libero nunc. Integer a mauris sem. Mauris eu arcu eu justo molestie iaculis. Mauris sollicitudin ante ante, at convallis lorem ultrices vitae. Vivamus a justo vestibulum, tincidunt libero et, condimentum neque. Integer ut mauris at velit rutrum lacinia. Suspendisse at ipsum tellus. Sed non molestie tellus. Praesent rhoncus eget sem eu sollicitudin.

100% servis pro zákazníky

KOMPLEXNÍ softwarové ŘEŠENÍ

ZAŠKOLENÍ

Nasloucháme Vašim požadavkům

TECHNICKÁ PODPORA

Prodejem software to pro nás nekončí!

Našim zákazníkům poskytujeme 100% servis po celou dobu používání programu. Náš tým technické podpory je připraven vám kdykoliv pomoci. Poradíme vám s aktuální agendou nebo společně vyřešíme váš problém. Konzultace poskytujeme telefonicky nebo se vzdáleně připojíme k vám na počítač a předvedeme řešení problému tak, abyste to příště zvládli už sami.

Samozřejmostí jsou pro nás také školení, kde se do podrobna seznámíte s programem a naučíte se ho ovládat tak, aby vám šetřil ještě víc času. Nabízíme i školení pro pokročilé, kde pravidelně představujeme novinky v našich programech.