Dražby

Dražby

Hlídáme dražby ve Vašem regionu

Službu Dražby si můžete objednat prostřednictvím programu Evidence půdy. Zde si definujete v jakých katastrech pro Vás máme hlídat pozemky, které jdou do dražby. O jednotlivých dražbách jste pak informováni prostřednictvím programu.

 

Jak Dražby pracují

Každý den kontrolujeme weby s dražebními vyhláškami. Údaje z webů jsou pak normovány na katastr nemovitostí a jsou přebírány údaje o dražbě. Přehled, jak vše pracuje a jaké informace dostáváte, si můžete prohlédnout na videu.

 

Jak dražby objednat

100% servis pro zákazníky

KOMPLEXNÍ softwarové ŘEŠENÍ

ZAŠKOLENÍ

Nasloucháme Vašim požadavkům

TECHNICKÁ PODPORA

Prodejem software to pro nás nekončí!

Našim zákazníkům poskytujeme 100% servis po celou dobu používání programu. Náš tým technické podpory je připraven vám kdykoliv pomoci. Poradíme vám s aktuální agendou nebo společně vyřešíme váš problém. Konzultace poskytujeme telefonicky nebo se vzdáleně připojíme k vám na počítač a předvedeme řešení problému tak, abyste to příště zvládli už sami.

Samozřejmostí jsou pro nás také školení, kde se do podrobna seznámíte s programem a naučíte se ho ovládat tak, aby vám šetřil ještě víc času. Nabízíme i školení pro pokročilé, kde pravidelně představujeme novinky v našich programech.