Agronomický software

Nabízíme sadu programů pro rostlinnou výrobu. Program Agronom® je nejvíce používaný agronomický software v České republice.

 Agronom®

Program Agronom® eviduje údaje o  osevu, výživě a ochraně rostlin, sklizni a o veškerých souvisejících činnostech. Výrazně pomáhá při dodržování legislativních pravidel.

Agronomické plány

Software Agronomické plány umožňují sestavení osevních postupů a naplánování výživy a ochrany rostlin, včetně souvisejících činností.

AG Tracker

S využitím GPS jsou zaznamenávány veškeré výkony prováděné na půdním bloku. Výrazně pomáhá při vedení evidence v programu Agronom®

Sklizeň a vážní deník

Operativní evidence sklizně a vedení vážního deníku

Produkce statkových hnojiv

Výpočet produkce statkových hnojiv na základě kategorie a ustájení zvířat.

 

 

100% servis pro zákazníky

KOMPLEXNÍ softwarové ŘEŠENÍ

ZAŠKOLENÍ

Nasloucháme Vašim požadavkům

TECHNICKÁ PODPORA

Prodejem software to pro nás nekončí!

Našim zákazníkům poskytujeme 100% servis po celou dobu používání programu. Náš tým technické podpory je připraven vám kdykoliv pomoci. Poradíme vám s aktuální agendou nebo společně vyřešíme váš problém. Konzultace poskytujeme telefonicky nebo se vzdáleně připojíme k vám na počítač a předvedeme řešení problému tak, abyste to příště zvládli už sami.

Samozřejmostí jsou pro nás také školení, kde se do podrobna seznámíte s programem a naučíte se ho ovládat tak, aby vám šetřil ještě víc času. Nabízíme i školení pro pokročilé, kde pravidelně představujeme novinky v našich programech.