Evidence půdy - novinky ve verzi 2021.2 (webinář zdarma)

Tato verze přináší řadu důležitých změn. S těmito změnami se můžete seznámit pomocí webináře, který je zdarma a podrobný popis najdete po instalaci programu v nápovědě. 

Webinář novinky v Evidenci půdy 2021

Přihlásit na webinář se můžete zde. Pro poslech doporučujeme sluchátka. Ve webináři se seznámíte s hlavními novinkami Evidence půdy 2021.2. Webinář je zdarma, je vysílán bez přítomnosti moderátora a po přihlášení jej budete mít k dispozici po dobu šesti měsíců. ​V průběhu webináře nelze klást otázky. Otázky můžete zasílat po ukončení na adresu moravek@aginfo.cz.  Vysílání je ozvučené a jeho délka je asi 40 minut.

Další webináře k programu Evidence půdy 2021

Na další webináře se můžete přihlásit zde. Na webinářích je v cca 40 minutových lekcích postupně probírána problematika evidence půdy.

Hlavní novinky Evidence půdy 2021.2:

  1. Nový formulář listů vlastnictví
  2. Formulář parcel nově propojen s katastrem nemovitostí.
  3. Možnost výběru parcel v exekuci, v dražbě, se zástavou apod.
  4. Nové "hlídací funkce" - Na vyřešení
  5. Nové poznámky a úkoly s propojením na parcely, LV a smlouvy.
  6. Změny ve výpovědích - výpověď smlouvy/pozemku.

Celkem provedeno 25 podstatných doplnění. Dále byly provedeny opravy nahlášených chyb. Podrobný seznam naleznete v nápovědě programu.

 

Školení Evidence půdy 2021

K programu jsou k dispozici školení, a to jak pro základní práci s programem určené pro začátečníky, tak i pro stávající uživatele k rychlému přechodu na novou Evidenci půdy 2021.